O nas

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się PR’em kulturalnie

Specjalizujemy się w formach Public Relations poprzez działania artystyczne. Zajmujemy się marketingiem relacji, budujemy strategie oparte o działania trendsetterów i liderów opinii szeroko wykorzystując media społecznościowe.

Pracujemy z klientami, świadomymi zmian, które dokonują się obszarze kultury konsumpcji. Wiemy, że tradycyjne formy działań marketingowych odchodzą do lamusa, a zastępują je bardzo przemyślane strategie łączące różne formy platformy komunikacji i interakcji. W naszych działaniach flirtujemy ze sztuką i kulturą popularną, animujemy i angażujemy, nasi odbiorcy dzięki unikalnym przeżyciom wchodzą w świat marki.

Wiemy, że social media to nie wszystko, a w świecie marketingu i reklamy zawsze wygrywa odpowiednio skonstruowany miks działań i aktywności dedykowany danej marce.

354

Booking request

78

Foto

145

LIVE audio/video

116

Eventy

Tworzymy dla Ciebie

Tworzymy kampanie dla nowoczesnych i świadomych marek. Łączymy nasze doświadczenie, szerokie kontakty w świecie mediów oraz wyjątkowe kreacje. Byliśmy pionierami w Polsce programów infuencerskich opartych o Social Media.

Obecnie tworzymy strategie łączące różne platformy komunikacji dostosowując je do charakteru i potrzeb marki. Jesteśmy skuteczni, a to pokazują wyniki sprzedaży oraz wzrost świadomości marki. Naszymi klientami są takie marki jak Jagermeister, Aperol Spritz czy Campari.

Przygotowujemy także projekty inwestycyjne dla gastronomii oraz strategie dla klubów muzycznych, restauracji czy koktajl barów.

Chcesz zobaczyć efekty naszych działań? Zobacz nasze realizacje!